Registration 12th cohortNoored Kooli huviliseks registreerumine


Meil on väga hea meel Sind tervitada siin lehel ja näha, et Sul on huvi Noored Kooli programmi 12. lendu kandideerimise vastu!

Huviliseks registreerumine eelneb põhiavalduse täitmisele.Mõni minut pärast siinsetele küsimustele vastamist saadetakse Sulle e-kirjaga avalduse järgmise osa juurde liikumise juhend. NB! Sõltuvalt Sinu mailimootori turvaseadmete astmest võib link avaldusega olla jõudnud Su rämpsposti - kui kirja postkasti ei saabu, siis vaata kindlasti ka sinna ning anna julgelt teada kui avalduse lingiga probleeme tekib. Sinu poolt antud informatsiooni kasutab ainult Sihtasutus Noored Kooli ning seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

Registreerumine ei tähenda avalduse esitamist - oled teretulnud alljärgnevatele küsimustele vastama ka juhul, kui alles kaalud Noored Kooli programmi kandideerimist või soovid niisama tutvuda meie kandideerimisavaldusega. Oled programmi kandideerinud alles siis, kui oled täitnud mailile saadetud pika avalduse.

Kõigi küsimuste korral oled oodatud võtma ühendust Maris Viiresega (maris@nooredkooli.ee, 5556 5210)

Parimad soovid!
Sihtasutus Noored Kooli meeskond
*Noored Kooli programmi kandideerimisel vanusepiirangut ei ole. 12. lendu kandideerimiseks on oluline, et 2017. aasta suveks oleks omandatud vähemalt bakalaureuse (või sellega võrdsustatud) kraad.* Väike meeldetuletus: Noored Kooli programmi ei saa kandideerida inimesed, kes on juba omandanud või kellel on omandamisel õpetajaharidus.