REĢISTRĀCIJA projektam Mācītspēks
Mācītspēks!
Skolotāju izglītības projekts Mācītspēks nodrošina dažādu jomu profesionāļiem iespēju kļūt par prasmīgiem skolotājiem. Reģistrējieties, mēs saglabāsim informāciju par Jums un paziņosim, kad sāksies dalībnieku pieteikšanās.

Jūs varat pieteikties, ja:
  • līdz 2020. gada jūlijam būsiet ieguvis/-usi vismaz bakalaura vai augstāko profesionālo 2. līmeņa izglītību (pieteikšanās brīdī varat būt pēdējā kursa students);
  • Jūsu augstākā izglītība nodrošina zināšanas un prasmes mācīt kādu no vispārējās izglītības mācību priekšmetiem (augstākajā izglītībā apgūti vismaz 12 kredītpunkti mācību priekšmetam atbilstošā jomā).
Mācītspēks ilgums ir 2 gadi, to īsteno Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte un Daugavpils Universitāte sadarbībā ar Iespējamo misiju.  Pirmajā gadā norisināsies studijas Jūsu izvēlētās augstskolas 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā, otrajā gadā mācības notiks nodibinājuma Iespējamā misija mācību programmā.  Dalībnieki mācīsies plānot un vadīt mācību procesu, kā arī motivēt skolēnus sasniegt vairāk. Tā ir iespēja mācīt un mācīties, izvērtēt paveikto un sasniegt aizvien augstākus rezultātus. Jūs iegūsiet skolotāja kvalifikāciju, individuālu atbalstu no mentora, augstskolas mācībspēkiem un Iespējamās misijas komandas, kas sekos līdzi Jūsu profesionālajai izaugsmei un mērķu sasniegšanai.

Uzzini vairāk: www.macitspeks.lv
1. Informācija par sevi
2. Izglītība
Norādiet savu augstāko izglītību, kas visvairāk atbilst izvēlētā mācību priekšmeta jomai, vai pašreizējo studiju vietu, ja esat students.
3. Pieredze

4. Reģions


5. Jautājumi par Mācītspēks


Pārliecinieties, ka norādītā informācija ir pareiza (pievērsiet uzmanību norādītajam e-pastam)!
Lai reģistrētos, spiediet pogu Iesniegt.
Projekts Mācītspēks tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējumu.
ESF logo