Mācītspēks pieteikšanās

Pieteikums dalībai skolotāju izglītības projektā "Mācītspēks"

Projekts “Mācītspēkssniedz iespēju dažādu jomu profesionāļiem kļūt par prasmīgiem skolotājiem, reizē mācot un mācoties. Lai pieteiktos dalībai projektā, lūdzu, norādi savu kontaktinformāciju! Pēc pieteikuma iesniegšanas tiksi aicināts piedalīties dalībnieku atlases pirmajā kārtā. Lai sāktu atlasi, savā e-pastā saņemsi atlases anketu, kuru nepieciešams rūpīgi un pārdomāti aizpildīt!

Piesakies dalībai projektā, ja:

  • līdz 2021. gada jūlijam būsi ieguvis/-usi vismaz bakalaura vai 2. līmeņa profesionālo augstāko izglītību (pieteikšanās brīdī vari būt pēdējā kursa students);

  • Tava augstākā izglītība nodrošina zināšanas un prasmes mācīt kādu no vispārējās izglītības mācību priekšmetiem (augstākajā izglītībā apgūti vismaz 12 kredītpunkti mācību priekšmetam atbilstošā jomā).

“Mācītspēks” ir skolotāju izglītības projekts, kuru Izglītības un zinātnes ministrijas vadībā īsteno Latvijas Universitāte, Daugavpils Universitāte un Liepājas Universitāte sadarbībā ar nodibinājumu Iespējamā misija. Projekta mērķis ir jauno skolotāju sagatavošana caur darba vidē balstītām studijām. Projekta ilgums ir divi gadi, un tā ietvaros projekta dalībnieki strādā skolā, saņem skolotāja darba algu un ikmēneša mācību stipendiju. Paralēli darbam skolā, projekta dalībnieki studē 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā „Skolotājs” Latvijas Universitātē, Daugavpils Universitātē vai Liepājas Universitātē un iegūst skolotāja kvalifikāciju. Papildu darbam un mācībām dalībnieki nodibinājuma Iespējamā misija vadībā saņem atbalstu profesionālajai un personīgajai izaugsmei.


Ja Tev ir jautājumi par projektu vai tā norisi, sazinies ar mums: info@macitspeks.lv, +371 25634222 vai ieskaties www.macitspeks.lv.

1. Informācija par sevi
Katram interesentam ir iespēja Pieteikuma anketu aizpildīt tikai vienreiz. Ja uz savu norādīto e-pasta adresi nesaņem Atlases anketu, sazinies ar projekta "Mācītspēks" komandu!


Norādi vienu pamatnozari, kas atbilst Tavai esošajai/pēdējai specializācijai.

2. Izglītība
Norādi iepriekš iegūto augstāko izglītību, kas visvairāk atbilst izvēlētā mācību priekšmeta jomai, vai pašreizējo studiju vietu, ja esi studējošais:

3. Reģions
4. Informācijas avoti
Kā Tu uzzināji par projektu "Mācītspēks"?5. Jautājumi par Mācītspēks


Pārliecinies, ka norādītā informācija ir pareiza (pievērs uzmanību norādītajam e-pastam)! Lai pabeigtu pieteikšanos, spied pogu Iesniegt.
logotable
Projekts “Mācītspēks” tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta Nr. 8.2.1.0/18/I/004 “Latvijas Universitātes inovatīvas, pētniecībā balstītas studiju virziena “Izglītība un pedagoģija” studiju programmas” ietvaros.