Te ir iespēja!
Reģistrējies, lai pieteiktos programmai Iespējamā misija! un mēs ar Tevi sazināsimies!

Lai pieteiktos programmai un darbam skolā no 2019.g. 1.septembra, pieteikuma anketa bija jāiesniedz līdz 2019.gada 11.martam.


Tu vari pieteikties, ja:
  • Līdz 2019. gada 1. septembrim būsi ieguvis vismaz bakalaura vai augstāko profesionālo otrā līmeņa izglītību (pieteikšanās brīdī vari būt pēdējā kursa students);
  • Tev ir atbilstošas latviešu valodas zināšanas, lai skolā varētu mācīt savu priekšmetu un sekmīgi piedalīties mācībās pats;
  • Tava augstākā izglītība nodrošina zināšanas un prasmes mācīt kādu no vispārējās izglītības mācību priekšmetiem (skolā varēsi pasniegt mācību priekšmetu, ja esi apguvis studiju kursus atbilstošajā jomā vismaz 6 KP apjomā).
Iespējamās misijas dalībnieki divu gadu Līderības attīstības programmā mācās plānot, vadīt un motivēt citus sasniegt vairāk. Tā ir iespēja sadarboties ar dažādām mērķauditorijām, izvērtēt paveikto un sasniegt aizvien augstākus rezultātus. Tu saņemsi individuālu atbalstu no kuratora, mentora un IM komandas, kas sekos līdzi Tavi profesionālajai izaugsmei un mērķu sasniegšanai.

Uzzini vairāk: www.iespejamamisija.lv

1. Informācija par sevi
2. Izglītība
Norādi pēdējo iegūto izglītību vai pašreizējo studiju vietu, ja esi students.
3. Pieredze

4. Interese par Iespējamo misiju
Pārliecinies, ka norādītā informācija ir pareiza (pievērs uzmanību norādītajam e-pastam)!
Lai iesniegtu reģistrācijas anketu, spied Iesniegt.