דיאדה - טופס הגשה מקדמית מהירה

| חזרה אל טופס שמור קודם
המשך/י מאוחר יותר.

על מנת לאפשר את שיחזור הטופס והנתונים שמולאו עד כה, יש להכניס כתובת דוא"ל וסיסמא.

במסגרת פרויקט להסבת טכנולוגיות חדשניות אנו מבקשים להקים ולתחזק אקו-סיסטם ליזמות טכנולוגית חברתית על בסיס טכנולוגיות בשלות, כדי לענות במהירות על צרכי השעה של אוכלוסיות מוחלשות, ובמיוחד של אוכלוסיות מבודדות.

 

פרויקט "דיאדה" הוא תוכנית פיילוט המזמינה הגשה משותפת של יזם טכנולוגי ומומחה צורך לפיתוח מהיר של מוצרים או פיתוחים חדשים המבוססים על טכנולוגיות יציבות.

 

אתם נמצאים בשלב ההגשה המקדמית המהירה.

Steps arrows: step 1 selected

מטרת שלב ההצעה הזו היא לאפשר ליזמים ורעיונאים להעלות רעיונות והצעות לפרויקטים בקלות ובאופן יעיל, ולקבל מענה מהיר לגבי ההתאמה. אנחנו מכירים את המאמץ והקושי המלווים מהלך כתיבת הגשה למכרז מלא, ובנינו את השלב הזה במטרה לאפשר לכם להגיש רעיונות בלי התלבטויות כי זה לא יקח מכם ימי עבודה מלאים של האירגון, או ישבית פעילות אחרת. מטרת הטופס הקצר שלהלן היא לאפשר לכם להביע את הרעיון בקצרה אנו מעודדים אתכם לקרוא את אתר המכרז במלואו, ולהגיש רעיון לפרויקט אם אתם חושבים שהוא מתאים.

 

  • אנחנו יודעים שזמנכם יקר. מילוי הטופס מתוכנן לקחת כשעה לכל היותר.
  • ניתן להגיש הצעות ראשוניות עד לתאריך 21/10/2020 בשעה 12:00 בצהריים, שעון ישראל (תקופת ההגשה)
  • תשובות להצעה הראשונית תתקבלנה בתוך 10 ימים לכל היותר.
  • שאלות הבהרה ניתן להגיש עד לתאריך ה13.10.2020

הצעה הראשונית נבחנת על ידי צוות הדיאדה והתשובה שתקבלו תהיה אחת מתוך שתיים:
  1. כן – נשמח לשקול את הפיתוח שלכם. אתם מוזמנים לכתוב הגשה מלאה ומפורטת המתארת את הפרויקט (זה שלב שכן צפוי לדרוש מכם זמן עבודה וקשב אירגוני משמעותי – היו מוכנים).

  2.  לא – הפיתוח כפי שהוצע, איננו מתאים לדיאדה בשלב זה. שימו לב שאין בכך כל אמירה על איכות הפיתוח המוצע או על יכולות המציע. כמו כן, אין מניעה להגיש הצעות נוספות במהלך תקופת ההגשה, גם אם קיבלתם תשובה שלילית על אחת מהן או יותר.


ההליך עוסק בצרכים של אוכלוסיות מוחלשות, בדגש על כאלה הקשורים במגפת הקורונה.


אוכלוסיות מוחלשות לעניין מכרז זה הינן: אנשים עם מוגבלות, קשישים ואוכלוסיות מוחלשות אחרות בשל גורמים חברתיים, כלכליים או גיאוגרפיים, בדגש על כאלו אשר נפגעו ממגפת הקורונה והשלכותיה. 

 

אמות המידה על פיהן תיבחנה ההצעות הראשוניות הן:

  1. ההצעה מתארת צורך ברור וספציפי באחד או יותר מתחומי העיסוק המוגדרים

  2. למציע נסיון רלוונטי והוא מציג יכולת משכנעת לתכנון וביצוע פיילוט ישומי מהיר

  3. למציע נסיון רלוונטי ונגישות אל הטכנולוגיה המתוארת בהצעה הראשונית
על המציע


נא להשתמש בכתובת מייל פעילה. כל ההתקשרות שלנו איתכם תיעשה דרך כתובת המייל הזו, והיא תשמש כמזהה עיקרי שלכם בהליך

על הפיתוחספרו על הצורך שאתם רוצים לענות עליו, באופן שיקל עלינו להבין ולדמיין אותו. בבקשה היו קונקרטיים ככל הניתן. שימו לב – זהו תיאור הצורך, לא הפיתרון. למשל "נערים עם מחלות כרוניות טרם חזרו ללימודים מאז פרוץ הקורונה, והם בודדים ומנותקים מחבריהם ללימודים. שימו לב: אין צורך להגיע למלוא מגבלת המילים. (עד 100 מילים)

תארו את הפתרון שאתם מעוניינים לפתח. היו מדויקים ככל שניתן בשלב מוקדם כזה. ספרו לנו בכמה שורות מה אתם רוצים ליצור, ואיך הוא עונה על הצורך. למשל: "מצלמת 360 מעלות בכיתה, וקסדת מציאות מדומה, שיאפשרו לנערים להרגיש כאילו הם ממש בתוך הכיתה, למרות הבידוד הביתי שנכפה עליהם." שימו לב: אין צורך להגיע למלוא מגבלת המילים. (עד 100 מילים)

אם יש צורך, הרחיבו מעט על הטכנולוגיה בבסיס הפיתוח. בליבת הדיאדה נמצא החיפוש אחרי שימושים חדשים לטכנולוגיות ותיקות. במידה ואין זה מובן מאליו מתוך תיאור הפיתרון, בבקשה תארו כאן את הטכנולוגיה בבסיס הפיתוח, ובאיזה אופן אתם יכולים ורשאים להשתמש בה (למשל – האם היא פרי פיתוח שלכם, או זמינה במקור פתוח, או ניתנת לרישוי) (עד 100 מילים)

איך אפשר להדגים את הפיתוח שלכם, עוד לפני ביצוע פיתוח המוצר המלא? תארו איך הייתם מציעים להגיע אל אוכלוסיית היעד ולענות על הצורך באופן זמני ומהיר, במקביל לפיתוח. למשל: "אפשר לבקש משלושה חברים בכיתה לפתוח שיחת זום והנער הנמצא בבידוד יתחבר לשלוש השיחות מהבית ויחווה שלוש זויות של השיעור". שימו לב – הפיילוט היישומי הוא מרכיב מרכזי בהצעה. בעוד שאינכם נדרשים כרגע לתכנן אותו לפרטי פרטיו, יש חשיבות רבה לחשיבה הראשונית שתעשו כאן.

כאן תוכלו להרחיב ולהוסיף פרטים או דברים אחרים שחשוב שנדע. (עד 100 מילים)