Esi skolotājs!

VĒLIES KĻŪT PAR SKOLOTĀJU VAI AUGT IZGLĪTĪBAS NOZARĒ?

Aizpildi intereses anketu - norādi savu kontaktinformāciju un iepriekš iegūto izglītību, lai mēs varam piedāvāt Tev atbilstošākās studiju iespējas skolotāja profesijas apguvei vai izaugsmei izglītības nozarē!


Ja Tev ir jautājumi, ieskaties www.esiskolotajs.lv vai sazinies ar mums: info@esiskolotajs.lv.
1. Informācija par sevi
2. Izglītība

Augstākā izglītība, t. sk. 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība, bakalaura, maģistra vai doktora grāds. Ja Tev ir 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība, atzīmē "Nē".3. Informācijas avoti
Kā Tu uzzināji par mums?Iesniedzot šo anketu, Tu piekrīti informācijas saņemšanai par pedagoģijas studiju vai darba iespējām,
kā arī savu personas datu apstrādei Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta Nr.
8.2.1.0/18/I/004 „Latvijas Universitātes inovatīvas, pētniecībā balstītas studiju virziena „Izglītība un pedagoģija” studiju programmas” ietvaros.

Pārliecinies, ka anketā norādītā informācija ir pareiza (pievērs uzmanību norādītajai e-pasta adresei).

Lai iesniegtu anketu, spied pogu Iesniegt anketas lejasdaļā.


partneru logo

Skolotāju piesaistes kampaņu “Esi skolotājs!” īsteno Latvijas Universitāte, Daugavpils Universitāte, Liepājas Universitāte un nodibinājums „Iespējamā misija”, to pārrauga Izglītības un zinātnes ministrija. Kampaņa tiek īstenota Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta Nr. 8.2.1.0/18/I/004 „Latvijas Universitātes inovatīvas, pētniecībā balstītas studiju virziena „Izglītība un pedagoģija” studiju programmas” ietvaros.

ESF logo