| חזרה אל טופס שמור קודם
המשך/י מאוחר יותר.

על מנת לאפשר את שיחזור הטופס והנתונים שמולאו עד כה, יש להכניס כתובת דוא"ל וסיסמא.


SEC Israel Banner

שלום רב,

אנחנו שמחים שבחרת להגיש מועמדות למבט: אומנות החינוך החוויתי התכנית להכשרת א.נשי חינוך של המכון לחינוך חוויתי (M²) המבוססת על תכנית Senior Educators Cohort הבינלאומית של M². 

אנחנו סקרנים לקרוא את התשובות שלך לשאלון שלנו. השאלון נועד לסייע לנו להכיר אותך בצורה יותר טובה, ללמוד על העשייה שלך בתחום החינוך החוויתי ועל הניסיון, המחשבות, החלומות החינוכיים ולאן ברצונך להתפתח בתחום זה.


תהליך המיון לתכנית כולל:

הגשת מועמדות עד ליום חמישי ה 2 במרץ, 2023

ראיונות מיון למועמדים.ות מתאימים.ות בין התאריכים 12-16 במרץ, 2023

הודעות על קבלה או אי קבלה לתכנית יינתנו לפני חג הפסח, 2023


במידה ויש לך שאלות נוספות על תהליך המיון, ניתן לפנות למנהל התוכנית, איל ביר, בכתובת המייל ayal@ieje.org.

אם ברצונך לעבור על השאלות לפני המענה עליהן, ניתן למצוא כאן את רשימת השאלות המלאה.

תודה רבה ובהצלחה!


צוות המכון לחינוך חוויתי (M²)

דרישות התכניתפרטים אישיים

מקום מגוריםנא לכתוב כאן את מספר הטלפון שלך, ללא ספרת האפס הנוספת ועם אזור החיוג הבינלאומי של ישראל. לדוגמא 972523456789

sec

ניסיון תעסוקתי

הנך זכאי.ת להגיש מועמדות למבט: אומנות החינוך החוויתי אם את.ה עובד.ת בתחום החינוך בעמדה שבה ביכולתך ליישם את הלמידה שלך בתחום.
ייתכן שהמקום בו את.ה עובד.ת מוכר בכמה שמות, למשל מתנ״ס בקעה או מרכז קהילתי בקעה. אנא נסו כמה גרסאות של השם לפני ציון שהמעסיק שלכם אינו רשום.ייתכן שהמקום בו את.ה עובד.ת מוכר בכמה שמות, למשל מתנ״ס בקעה או מרכז קהילתי בקעה. אנא נסו כמה גרסאות של השם לפני ציון שהמעסיק שלכם אינו רשום.


sec logo

1. מדוע את.ה מעוניין.ת לקחת חלק במבט: אומנות החינוך החוויתי? כיצד לדעתך הכשרה זו תתרום לעבודתך בתור איש.אשת חינוך? (200 מילים)

2. שתפ.י מקור טקסטואלי (שם המקור וציטוט/ פסקה מתוכו) המתאר בעיניך את החזון/ הגישה שלך לעשייה החינוכית שלך. כיצד המתואר בטקסט משתקף בעשייה שלך, ומה בטקסט מאתגר להביא לידי ביטוי בעשייה בפועל? (250 מילים)
3. מה מסקרן אותך לחקור בתחום החינוך? באילו תחומים היית רוצה להתפתח? (250 מילים)
אנא בחר.י אחת מבין שתי השאלות הבאות (שאלה 4 או שאלה 5) וענה/ עני עליה

4. שתפ.י אותנו בפעילות חינוכית שהובלת/היית חלק ממנה, ושבעיניך היא מיוחדת ומשמעותית. מדוע את.ה גאה בה במיוחד? מה הפך אותה לכזאת? (250 מילים)

5. שתף.י אותנו באתגר עימו התמודדת בעבר או את.ה מתמודד.ת איתו כיום הקשור בעשייתך החינוכית. כיצד האתגר בא לידי ביטוי, מי מעורב באתגר הזה וכיצד פתרת אותו/ כיצד ניסית להתמודד איתו עד כה? (250 מילים)
6. האם יש לך שאלות נוספות על התהליך או התוכנית?

sec

מידע דמוגרפי

השאלות הבאות נשאלות על מנת להעשיר את הידע שלנו אודות הנרשמים לתכניות שלנו וללמוד מכך. כארגון אנו פונים לקהל יעד ישראלי וליהודי העולם ועל כן יתכן וחלק מהשאלות והתשובות אינן רלוונטיות לכם.ן. אנא השיבו כמיטב יכולתכם.ן ובחרו את התשובה/ות המתאימות ביותר.  אנו מסתכלים על המידע הזה באופן מצרפי בלבד ואין לתשובות שלך על שאלות אלו כל השפעה על מועמדותך לתוכנית. 

כל השאלות הבאות הינן רשות.
SECISRAEL LOGO

המלצה

אנא הוסיפו שם של ממליצ.ה איתו.ה נוכל ליצור קשר, כדי ללמוד עליך קצת יותר

לֹ רשקך

איך שמעת עלינו?
sec

העלאת מסמכיםכדי שנוכל להכיר אותך טוב יותר אנא צלמ.י סרטון בן 60 שניות (עדיף מהנייד!), שבו תספר.י לנו משהו על עצמך. את.ה יכול.ה לספר על השאיפות שלך, התשוקה המקצועית שלך, לעשות סיור מודרך בחלל העבודה שלך, שיתוף אודות תחביב, או משהו שחשוב לך מאוד ואכפת לך ממנו. כל דבר אפשרי!